אינדקס פעילים - ישראל 100

אינדקס פעילים

רשימת הפעילים ברשת ישראל100 מורכבת ממגוון רחב של אנשי מקצוע ויוצרים, תלמידים וסטודנטים, מתוך הרשויות המקומיות ומסביבן.

ניתן לפנות למערכת ישראל100 על מנת ליצור קשר עם פעילים ברשימה זו לצורך הפריה הדדית ושיתופי פעולה פוטנציאלים, ולכדי לחבירה למעגל פעולה משפיע.

שם פרטי ושם משפחה ארגון תחום עיסוק מיקום ערכה
אבי גרובר עיריית רמת השרון מינהל קהילתי וציבורי רמת השרון
אבי קטקו עיריית תל אביב מינהל קהילתי וציבורי תל אביב
אביב שוורץ הטכניון תכנון ואדריכלות חיפה
אביגיל אנרהיים עצמאי/ת תכנון ואדריכלות חיפה, תל אביב
אביגיל אתיק מועצה מקומית גן יבנה מינהל קהילתי וציבורי גן יבנה
אבידע בן יוסף מועצה מקומית בנימין תכנון ואדריכלות בנימין
אביטל עוז עצמאי/ת תכנון ואדריכלות
אביעד קדיס עצמאי/ת תכנון ואדריכלות
אבירם דהרי עיריית קרית גת מינהל קהילתי וציבורי קרית גת
אברהים אלהואשלה נווה מדבר נבחר ציבור
אברהם הררי מועצה מקומית אבן יהודה נבחר ציבור אבן יהודה
אדוה ליפמן עיריית טברייה תכנון ואדריכלות טבריה
אוהד כהן‬‎ עצמאי/ת תכנון ואדריכלות
אוהד מוגרבי עצמאי/ת תכנון ואדריכלות
אולריך יעקב בקר עיריית ערד תכנון ואדריכלות ערד
אופירה מור מזרחי עיריית כפר סבא תכנון ואדריכלות כפר סבא
אוקסנה פק עצמאי/ת תכנון ואדריכלות
אור גרין עיריית רהט תכנון ואדריכלות רהט
אור קרן עיריית ערד תכנון ואדריכלות ערד
אורי גדות עצמאי/ת אחר
אורי זילברמן עיריית אשקלון תכנון ואדריכלות אשקלון
אורי זילברמן, עיריית אשקלון תכנון ואדריכלות אשקלון
אורית ארליכמן אשכול השרון תכנון ואדריכלות כפר קאסם
אורלי ביבצקי פורום ערי חוף
אורלי רונן פורום ערי חוף
אורלי ששון עצמאי/ת תכנון ואדריכלות
אורן און הטכניון תכנון ואדריכלות רעננה
אורן אוסטר עיריית דימונה תכנון ואדריכלות דימונה
אורן פלד עצמאי/ת תכנון ואדריכלות
אורן פרלסמן עצמאי/ת תכנון ואדריכלות
אושרת גני גונן מועצה מקומית דרום השרון מינהל קהילתי וציבורי דרום השרון
אחמד אלאסד מועצה מקומית לקיה מינהל קהילתי וציבורי לקיה
איה חג יחיא הטכניון תכנון ואדריכלות טייבה
אייל שמואל מועצה מקומית כפר ורדים מינהל קהילתי וציבורי כפר ורדים
איילת איינהורן עצמאי/ת
איילת שביט אקדמיה בכיכר, מכללת תל חי
אילן שבת מועצה מקומית אבן יהודה מינהל קהילתי וציבורי אבן יהודה
אילנה לוינסקי שם- טוב הטכניון תכנון ואדריכלות קרית מוצקין
אילת מובסוביץ מועצה אזורית גליל תחתון תכנון ואדריכלות גליל תחתון
אילת קראוס מינהלת להתחדשות עירונית תכנון ואדריכלות ירושלים
אימאן ח'טיב סלאלחה מועצה מקומית בית ג'אן תכנון ואדריכלות בית ג'אן
איתי דורון עצמאי/ת תרבות ואמנות קריית ארבע חברון
איתי ויסברג מועצה מקומית בנימינה גבעת עדה נבחר ציבור בנימינה גבעת עדה
איתן פטיגרו מועצה מקומית שוהם נבחר ציבור שוהם
אלה אלכסנדריי עמותת מרחב
אלה רינגל מעוז
אלון גייר מכללת ספיר
אלי ברדה מועצה מקומית מגדל המעק נבחר ציבור מגדל העמק
אלי דדון מועצה מקומית בית דגן נבחר ציבור בית דגן
אליהו גפני מועצה מקומית עמנואל נבחר ציבור עמנואל
אליהו ליבמן מועצה מקומית קרית ארבע נבחר ציבור קרית ארבע
אלינה לובנצוב עיריית אשדוד תכנון ואדריכלות אשדוד
אלמוג דנינו הטכניון תכנון ואדריכלות קרית גת
אלמוג כהן הטכניון תכנון ואדריכלות חיפה
אלעד רוטמן עצמאי/ת תכנון ואדריכלות
אמיר בשאראת עצמאי/ת תכנון ואדריכלות
אמיר כוכבי עיריית הוד השרון נבחר ציבור הוד השרון
אמנון ארץ קדושה עיריית חולון מינהל קהילתי וציבורי חולון
אמנון מרגלית
אנוה רצון עצמאי/ת תכנון ואדריכלות
אני סמיר אבו זייד מועצה מקומית עילבון נבחר ציבור עילבון
אניה פריימוביץ עצמאי/ת תכנון ואדריכלות
אנייה פריימוביץ' בצלאל תכנון ואדריכלות פתח תקווה
אנסטסיה אבלסקי עצמאי/ת תכנון ואדריכלות
אסיף איזק מועצה מקומית חוף הכרמל נבחר ציבור חוף הכרמל
אסמרה אקלה עיריית פתח תקווה תכנון ואדריכלות פתח תקווה
אסנת אלרון מועצה מקומית אזור תכנון ואדריכלות אזור
אסנת ספורטה עיריית חדרה מינהל קהילתי וציבורי חדרה
אסף מינצר מועצה מקומית אלקנה נבחר ציבור אלקנה
אסתר כהן משרד התרבות מינהל קהילתי וציבורי תל אביב
אסתר שימשילשוילי מועצה אזורית חבל אילות תכנון ואדריכלות ערבה דרומית
אפרת בליך בצלאל תכנון ואדריכלות פתח תקווה
אפרת ברמלי עצמאי/ת תכנון ואדריכלות
אפרת שיגול
ארווא מובארכה הטכניון תכנון ואדריכלות מזרעה
אריאל וטרמן עיריית חיפה תכנון ואדריכלות חיפה
אריאל שרעבי עצמאי/ת תכנון ואדריכלות
אריה טל עיריית טיריית הכרמל נבחר ציבור טירת הכרמל
אשכר הנדלר עצמאי/ת תכנון ואדריכלות רמת גן
אתי אסא ניב בצלאל תכנון ואדריכלות פתח תקווה
אתי בוצין מועצה מקומית רמת ישי תכנון ואדריכלות רמת ישי
אתי היימן עצמאי/ת תכנון ואדריכלות
אתי לוי מועצה מקומית זבולון מינהל קהילתי וציבורי זבולון
בלה אלכסנדרוב עצמאי/ת תכנון ואדריכלות באר שבע
בלה רז עצמאי/ת תכנון ואדריכלות
בתאל יוסף עצמאי/ת תכנון ואדריכלות
ג'והיינה בדר נמארנה עצמאי/ת תכנון ואדריכלות
ג'מאל פטום מועצה מקומית נחף אחר נחף
ג'ני ארבוב עצמאי/ת תכנון ואדריכלות
ג'ניה גוטמן בצלאל תכנון ואדריכלות פתח תקווה
גאנם ביסאן מועצה מקומית בית ג'ן תכנון ואדריכלות בית ג'אן
גדי בנטלי
גדי בנטלי עיריית מעלה אדומים תכנון ואדריכלות מעלה אדומים
גיא אמיר מושב באר מילכה נבחר ציבור רמת הנגב
גיא כהן עצמאי/ת
גיא קב ונקי עצמאי/ת תכנון ואדריכלות
גיל בן דור עצמאי/ת תכנון ואדריכלות תל אביב
גיל סימנהויז עיריית יהוד מונסון מינהל קהילתי וציבורי יהוד
גילאור כהן עצמאי/ת תכנון ואדריכלות
גילי לביא עיריית בת ים תכנון ואדריכלות בת ים
גל גבריאל עיריית לוד תכנון ואדריכלות לוד
גל גרוס שלומי הטכניון תכנון ואדריכלות נהלל
גלי פרוינד עצמאי/ת תכנון ואדריכלות
גלית אילוז עצמאי/ת תרבות ואמנות ארצי
גלית שאול מועצה מקומית עמק חפר נבחר ציבור עמק חפר
גלעד ישראלי עצמאי/ת תכנון ואדריכלות
גלעד רונן עצמאי/ת אחר תל אביב
ד"ר ליאור הרמן האוניברסיטה העברית
דביר שץ עיריית דימונה תכנון ואדריכלות דימונה
דדי אלימלך אשכול רשויות ערי המפרץ אחר
דוד נצר פורום להתחדשות עירונית תכנון ואדריכלות ירושלים
דויד סיוון-סרוסי עצמאי/ת תכנון ואדריכלות
דור מרקוזה עצמאי/ת תכנון ואדריכלות גבעתיים
דורון בצלאל, עצמאי/ת תכנון ואדריכלות תל אביב
דינה רמות עצמאי/ת אחר
דיראן שלאבנה אשכול השרון תכנון ואדריכלות השרון
דלית הראל עיריית רחובות תכנון ואדריכלות רחובות
דלית שטרנברג עצמאי/ת אחר
דן אלדור עצמאי/ת תכנון ואדריכלות הרצליה
דן כהן מועצה מקומית רכסים נבחר ציבור רכסים
דנה סגל בצלאל תכנון ואדריכלות פתח תקווה
דני עברי מועצה מקומית משגב נבחר ציבור משגב
דניאל גיפש עצמאי/ת תכנון ואדריכלות תל אביב
דניאל דביר עצמאי/ת תכנון ואדריכלות
דניאל ורון הטכניון תכנון ואדריכלות תל אביב
דניאל מורגנשטרן עיריית צפת תכנון ואדריכלות צפת
דניאל מורכנשטרן
דפנה מועצה אזורית שומרון מינהל קהילתי וציבורי שומרון
דר מישל אורן עצמאי/ת תכנון ואדריכלות
דר' חנן גינת עצמאי/ת נבחר ציבור חבל אילות
דרור אהרון מועצה מקומית גן יבנה נבחר ציבור גן יבנה
דריה (DJ Darya) עצמאי/ת תרבות ואמנות
דריה בשה עצמאי/ת תכנון ואדריכלות
הדס גולדמן תנועת תרבות
הדר מועצה מקומית אפרת תכנון ואדריכלות אפרת
הילה עיני מועצה מקומית עמק חפר נבחר ציבור עמק חפר
ורד גושן עיריית באר שבע תכנון ואדריכלות באר שבע
ורד סולומון ממן עצמאי/ת תכנון ואדריכלות
ורדית עצמאי/ת תכנון ואדריכלות
ורדית שובל
זוהר שיף סיני אקדמיה בכיכר חינוך טובא-זנגרייה, קרית שמונה
זכריא נאבסו מועצה מקומית כפר כמא נבחר ציבור כפר כמא
זמיר זורח מועצה מקומית רכסים מינהל קהילתי וציבורי רכסים
חגי פיזם עצמאי/ת תכנון ואדריכלות
חגי פלמר מועצה מקומית מנשה מינהל קהילתי וציבורי מנשה
חגית חרותקה קובי עיריית קרית אתא תכנון ואדריכלות קרית אתא
חגית מולגן
חגית נעלי יוסף עיריית תל אביב תכנון ואדריכלות תל אביב
חובב צברי מועצה מקומית קריית עקרון נבחר ציבור קריית עקרון
חיים ביבס המרכז לשלטון המקומי
חיים ברוידא עיריית רעננה נבחר ציבור רעננה
חיים מנדל שקד מועצה מקומית הר הדר נבחר ציבור הר הדר
חלא חמזה הטכניון תכנון ואדריכלות בענה
חלי יעקבס תיירות עיר דוד מינהל קהילתי וציבורי עמק המעיינות
חן פרקש עצמאי/ת תכנון ואדריכלות
חנן קמיר עצמאי/ת תכנון ואדריכלות פתח תקווה
חתונה מיכאלי מועצה מקומית סביון מינהל קהילתי וציבורי סביון
טופז האס עצמאי/ת תכנון ואדריכלות
טל דיין מועצה מקומית סביון מינהל קהילתי וציבורי סביון
טל חקוקי עצמאי/ת תכנון ואדריכלות
טל עוזיאל כרמל יעד עצמאי/ת תכנון ואדריכלות
טל קויתי עיריית ראשון לציון תכנון ואדריכלות ראשון לציון
טלי סוקניק עיריית קרית ביאליק מינהל קהילתי וציבורי קרית ביאליק
יגאל להב מועצה מקומית קרני שומרון נבחר ציבור קרני שומרון
יגיל הורוביץ עצמאי/ת תכנון ואדריכלות ירושלים
יהודה סטולוב אגודת המפגש הבין דתי עצמאי/ת חינוך ירושלים
יואב שטיין עצמאי/ת אחר רחובות
יובל ארד מועצה מקומית כוכב יאיר צור יגאל נבחר ציבור כוכב יאיר צור יגאל
יוגב שרביט עצמאי/ת תכנון ואדריכלות
יוחאי נהרי בצלאל תכנון ואדריכלות פתח תקווה
יונית סמולש עיריית עכו מינהל קהילתי וציבורי עכו
יונתן חן עצמאי/ת תכנון ואדריכלות
יוסי ניסן מועצה מקומית להבים נבחר ציבור להבים
יורם קרין מועצה מקומית עמק המעיינות נבחר ציבור עמק המעיינות
יורם שמעון מועצה מקומית מבשרת ציון נבחר ציבור מבשרת ציון
ימית הגר עצמאי/ת תרבות ואמנות ירושלים
יסכה אופנהיים עצמאי/ת חינוך ירושלים
יסמין ארנון מנשרוב מועצה אזורית גולן תכנון ואדריכלות רמת הגולן
יעל אנגלהרט הטכניון, עצמאי/ת תכנון ואדריכלות תל אביב
יעל גרינפלד עצמאי/ת תרבות ואמנות תל אביב
יעל מן מורג עצמאי/ת תכנון ואדריכלות קריית טבעון
יעלה טרוסמן הייפלר הטכניון תכנון ואדריכלות חיפה
יעקב הכט ערי חינוך חינוך
יערה טופל כהן עצמאי/ת תכנון ואדריכלות
יערה ספיר עצמאי/ת תכנון ואדריכלות
יפה בן אבי עיריית ראשון לציון מינהל קהילתי וציבורי ראשון לציון
יפתח לנדאו עצמאי/ת תכנון ואדריכלות
ירדנה ויזנברג הטכניון תכנון ואדריכלות כפר סבא
ירון מינץ עצמאי/ת תכנון ואדריכלות
יריב גסר עיריית קריית מוצקין מינהל קהילתי וציבורי קריית מוצקין
ישראל סויסה עצמאי/ת תכנון ואדריכלות
ישראל עמנואל עצמאי/ת תכנון ואדריכלות תל אביב
כנרת וולוויץ' מועצה אזורית זבולון מינהל קהילתי וציבורי זבולון
כנרת כהן עצמאי/ת תכנון ואדריכלות
כרמל טל מועצה מקומית גזר מינהל קהילתי וציבורי גזר
לאה פייט עצמאי/ת תכנון ואדריכלות
לאונרדו הרף עצמאי/ת תכנון ואדריכלות
לובנא חלבי עצמאי/ת תכנון ואדריכלות חיפה/רמת הגולן כפר מסעדה
לוטם סגל עצמאי/ת תכנון ואדריכלות ללא שיוך
לוסיאנה הלר הטכניון תכנון ואדריכלות נהריה
ליאור ניסקי מועצה מקומית שער הנגב מינהל קהילתי וציבורי שער הנגב
ליאת דגן בצלאל תכנון ואדריכלות פתח תקווה
לידור בן דוד עצמאי/ת תכנון ואדריכלות ירושלים
ליהי גלבוע עצמאי/ת תכנון ואדריכלות
ליזי דלריצ'ה מועצה מקומית גני תקווה נבחר ציבור גני תקווה
ליטל חן הטכניון תכנון ואדריכלות חיפה
לילך גבע מועצה מקומית קצרין מינהל קהילתי וציבורי קצרין
לילך ראובני עצמאי/ת תכנון ואדריכלות
לימור שיפוני עצמאי/ת תרבות ואמנות
לירון גולדסטין בצלאל תכנון ואדריכלות פתח תקווה
לירון גנס עצמאי/ת תכנון ואדריכלות ירוחם
לנא חג יחיא הטכניון תכנון ואדריכלות חיפה
מאור אוחנה מועצה מקומית קצרין מינהל קהילתי וציבורי קצרין
מאור יבלושניק עיריית גבעתיים מינהל קהילתי וציבורי גבעתיים
מאי לוי עצמאי/ת תרבות ואמנות גבעתיים
מאיה גור אריה בצלאל תכנון ואדריכלות פתח תקווה
מאייסה שווקי בצלאל תכנון ואדריכלות פתח תקווה
מג'ד מולא ועדה מרחבית לתכנון ובנייה תכנון ואדריכלות
מוטי לנדאו מועצה מקומית סביון נבחר ציבור סביון
מחמוד בוקאעי מועצה מקומית שעב נבחר ציבור שעב
מטי ששון עיריית חולון נבחר ציבור חולון
מיה עבו הטכניון תכנון ואדריכלות חיפה
מיה שלום מכללת לוינסקי חינוך
מיכאל דואני עצמאי/ת תכנון ואדריכלות
מיכל אבירם עיריית באר שבע תכנון ואדריכלות באר שבע
מיכל ביטון עצמאי/ת תכנון ואדריכלות
מיכל זילביגר עצמאי/ת תכנון ואדריכלות
מיכל קלי גוטמכר עיריית רעננה תכנון ואדריכלות רעננה
מיכל קלי-גוטמכר עיריית רעננה תכנון ואדריכלות רעננה
מיכל ריטה גפני עיריית תל אביב תכנון ואדריכלות תל אביב
מיכל רייקין מעוז
מירב גילי הירש עצמאי/ת תרבות ואמנות תל אביב
מירב מורד אשכול נגב מזרחי תכנון ואדריכלות נגב
מירה אביכזר תכנון ואדריכלות מועצה איזורית הגלבוע
מרדכי עזרן עצמאי/ת
מריאנה קימיאגרוב בצלאל תכנון ואדריכלות פתח תקווה
מריאנה קמיאגרוב
מריאנה קרונפלד עצמאי/ת תרבות ואמנות קיבוץ משמרות
מרסלה זוהר עצמאי/ת תכנון ואדריכלות
משה בן דוד תכנון ואדריכלות
משה מושי צדרבוים משרד הפנים
משה שחר אחר תל אביב
משה שמאי עיריית חולון תכנון ואדריכלות חולון
נגה אדלר שטרן משרד הרווחה מינהל קהילתי וציבורי
נגואן סלימאן מועצה מקומית משהד תכנון ואדריכלות משהד
נוי גולדנברג הטכניון תכנון ואדריכלות רעננה
נועה בייסקי בצלאל, עצמאי/ת תכנון ואדריכלות
נועה פלג עצמאי/ת תכנון ואדריכלות
נועם גבריאל עצמאי/ת תכנון ואדריכלות
נועם נדר מתנ"ס מצפה רמון מינהל קהילתי וציבורי מצפה רמון
נופר גואטה מעוז מדעי החברה
נופר דרור בצלאל תכנון ואדריכלות פתח תקווה
נטע גייסט פינפולד עיריית נתניה תכנון ואדריכלות נתניה
ניצה פרקש מועצה מקומית בנימין תכנון ואדריכלות בנימין
ניצה פרקש
ניצן ברכן עיריית פתח תקווה תכנון ואדריכלות פתח תקווה
ניצן גלוסמן מועצה מקומית חבל אילות מינהל קהילתי וציבורי אילות
ניר ברטל מועצה מקומית אורנית נבחר ציבור אורנית
ניר דוד כהן עצמאי/ת תכנון ואדריכלות
נירית לייב עיריית פתח תקווה תכנון ואדריכלות פתח תקווה
נסיה שטרסבורג עצמאי/ת תכנון ואדריכלות
נעה אוירבך אבן עצמאי/ת תכנון ואדריכלות
נעה לאה כהן עצמאי/ת תכנון ואדריכלות
נעמה דפני קלן עצמאי/ת תרבות ואמנות חיפה
נעמי ספיר עצמאי/ת תכנון ואדריכלות מטה יהודה
נעמי ספיר מנחם עצמאי/ת תכנון ואדריכלות
נתן קוסקס מועצה מקומית מנשה מינהל קהילתי וציבורי מנשה
נתנאל סימקין עיריית ערד תכנון ואדריכלות ערד
נתנאל קולטקר עיריית דימונה תכנון ואדריכלות דימונה
נתנאל קיפרמן עצמאי/ת תכנון ואדריכלות
סובחיה עצמאי/ת תכנון ואדריכלות
סיגל חורש פורום ה-15 תכנון ואדריכלות רמת גן
סיגל שאלתיאל הלוי מועצה מקומית תפן נבחר ציבור תפן
סיגלית ברזאני מועצה מקומית רמת ישי מינהל קהילתי וציבורי רמת ישי
סיון דהן נחלצים מהפקקים בחריש אחר חריש
סיון נעמן עצמאי/ת תכנון ואדריכלות קרית טבעון
סימון אלפסי עיריית יקנעם נבחר ציבור יקנעם
סלמא אבו עוביד עצמאי/ת תכנון ואדריכלות
סמדר אמיר הטכניון
ספיר ברונזברג לוי עצמאי/ת תכנון ואדריכלות חיפה
עדי קמלגרן עצמאי/ת תכנון ואדריכלות
עודד בן ארי עצמאי/ת תכנון ואדריכלות גן גורו
עודד רביבי מועצה מקומית אפרת נבחר ציבור אפרת
עזורי שרוני מועצה מקומית אליכין נבחר ציבור אליכין
עידן רגב הקרן לפיתוח דימונה מינהל קהילתי וציבורי דימונה
עינב עצמון עצמאי/ת תכנון ואדריכלות
עירן בן משה החברה למשק וכלכלה של השלטון המקומי מינהל קהילתי וציבורי
עמיאל ליבלינג הטכניון תכנון ואדריכלות חיפה
עמיצור ד. עיריית אופקים תכנון ואדריכלות אופקים
עמית לביא עצמאי/ת אחר
עמית רוזן
ענבל כהן עצמאי/ת תכנון ואדריכלות תל אביב
ענבל מניסטרסקי עצמאי/ת תכנון ואדריכלות ללא שיוך
ענבר אלמגור בצלאל תכנון ואדריכלות פתח תקווה
עפרה אברמוביץ עצמאי/ת חינוך ארצי
עפרה ארז עצמאי/ת תכנון ואדריכלות
עקאב זידאן עצמאי/ת תכנון ואדריכלות
ערן ברוור עיריית ערד מינהל קהילתי וציבורי ערד
ערן גלעד מועצה מקומית עספיא תכנון ואדריכלות עספיא
ערן ראובני הטכניון תכנון ואדריכלות הרצליה
פואד סאלם הטכניון תכנון ואדריכלות נצרת
פרופ' ארזה צ'רצ'מן הטכניון
פרופ' ראסם חמאייסי אוניברסיטת חיפה
צדוק בן משה עיריית פתח תקווה מינהל קהילתי וציבורי פתח תקווה
ציון נקאש מעוז תכנון ואדריכלות
צפריר אריאל עצמאי/ת תכנון ואדריכלות
קובי אברבאנל עצמאי/ת תכנון ואדריכלות
קורין עמר אפל עצמאי/ת חינוך גבעתיים
קרן ארנון בצלאל תכנון ואדריכלות פתח תקווה
קרן מילצ'ן עיריית תל אביב תכנון ואדריכלות תל אביב
קרנית אליהו זוהר עצמאי/ת תכנון ואדריכלות
ראדי נג'ם מועצה מקומית בית ג'ן נבחר ציבור בית ג'אן
רבקה יפית הירש עצמאי/ת תכנון ואדריכלות
רהף כילאני הטכניון תכנון ואדריכלות יפיע
רוואן שלאלדה בצלאל תכנון ואדריכלות פתח תקווה
רויטל שושני עצמאי/ת תכנון ואדריכלות גבעת שמואל
רוני בן נון מועצה מקומית עמק הירדן תכנון ואדריכלות עמק הירדן
רוני גלינקא הטכניון תכנון ואדריכלות תל אביב
רוני קטבי עיריית אילת תכנון ואדריכלות אילת
רוני קנטור עצמאי/ת תרבות ואמנות תל אביב
רוני רביב עצמאי/ת תכנון ואדריכלות
רונית עובדיה בצלאל תכנון ואדריכלות פתח תקווה
רונית רוזנשטיין מכללת לוינסקי חינוך
רונן ארד עצמאי/ת תכנון ואדריכלות רמת השרון
רועי כהן עיריית אשקלון מינהל קהילתי וציבורי אשקלון
רות ברנס משרד הבינוי והשיכון
רותם הרוש עיריית אשקולון תכנון ואדריכלות אשקלון
רותם זריהן עצמאי/ת תכנון ואדריכלות
רותם ידלין מועצה מקומית גזר נבחר ציבור גזר
רותם שפיגלר עיריית בית שמש תכנון ואדריכלות בית שמש
רז פרידמן עצמאי/ת תכנון ואדריכלות
רחל לוטן עצמאי/ת אחר
ריהאם אבו עדייה בצלאל תכנון ואדריכלות פתח תקווה
רינת בניטה הכנסת מינהל קהילתי וציבורי
ריקי מוכתר-שרעבי מועצה מקומית גוש עציון מינהל קהילתי וציבורי גוש עציון
רם אהרוני עיריית אשדוד תכנון ואדריכלות אשדוד
רן אבן דנן עצמאי/ת תכנון ואדריכלות גליל עליון
רן ברעם עיריית תל אביב תכנון ואדריכלות תל אביב
רן קוניק עיריית עפולה נבחר ציבור עפולה
רפי סער עיריית כפר סבא נבחר ציבור כפר סבא
רפיק חלבי מועצה מקומית דאלית אל כרמל נבחר ציבור דאלית אל כרמל
שבות ליפשיץ-מייזלס הטכניון תכנון ואדריכלות חיפה
שגיא תמרי עיריית רחובות תכנון ואדריכלות רחובות
שושי כחלון כידור עיריית כפר יונה נבחר ציבור כפר יונה
שחף עיני ערי חינוך חינוך
שי זוסמן עצמאי/ת תכנון ואדריכלות חיפה
שי רוזנצוויג מועצה מקומית אלפי מנשה נבחר ציבור אלפי מנשה
שיר גרביץ עצמאי/ת תכנון ואדריכלות בת חן
שירה הרדן עיריית ירוחם תכנון ואדריכלות ירוחם
שירה לוי בלדסר הטכניון תכנון ואדריכלות ירושלים
שירה מוריוסף מ.א. רמת הנגב תכנון ואדריכלות רמת הנגב
שירי ספקטור-בן ארי עצמאי/ת תכנון ואדריכלות
שלאין אפרים עצמאי/ת תכנון ואדריכלות
שלומי גולן עצמאי/ת תרבות ואמנות חיפה
שלי גן אל בצלאל תכנון ואדריכלות פתח תקווה
שמואל (מולי) א.שפיגל מועצה אזורית גולן תכנון ואדריכלות רמת הגולן
שמוליק חנוך עיריית מעלה אדומים מינהל קהילתי וציבורי מעלה אדומים
שמעון קדוש עיריית עפולה תכנון ואדריכלות עפולה
שרית ניסים עיריית אשדוד תכנון ואדריכלות אשדוד
תאיר קלימן מועצה מקומית עמק המעיינות תכנון ואדריכלות עמק המעיינות
תהילה מימון עיריית יבנה תכנון ואדריכלות יבנה
תלתן קציר גשר לעתיד מינהל קהילתי וציבורי בית שאן, עמק המעיינות
תמי כורם עיריית תל אביב תכנון ואדריכלות תל אביב
תמר ברגר עצמאי/ת תכנון ואדריכלות
תמר גרמי עיריית עפולה תכנון ואדריכלות עפולה
תמר דגמי עיריית עפולה תכנון ואדריכלות עפולה
תמר לרר עיריית בני ברק תכנון ואדריכלות בני ברק
תמר שרויטמן אופנהיים עיריית חולון תכנון ואדריכלות חולון